Kurumsal

Buradasınız :

Omtis Ortadoğu Makina, iş hayatına 1996 yılında Bursa'da endüstriyel fabrika montajı işlerinde taşeron olarak başlamıştır. Şirket merkez ofisini 2000 yılında Ankara'ya taşımıştır. 2013 yılından bu yana İstanbul merkezli bir firma olarak yoluna daha güçlü, daha tecrübeli ve hizmet yelpazesini arttırmış olarak devam etmektedir.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Müşterilerinin her türlü ihtiyacına uygun çözümler sunabilecek güçlü bir altyapıya sahiptir. Gerek teknik altyapısı gerekse güçlü mühendis kadrosuyla  sektörde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Tüm standart endüstriyel tesislerin yanında özel amaçlı projelerin de  dizayn, imalat ve montajlarını yaparak işletmeye hazır hale getirmektedir.

Firmamız çalışma ilkeleri gereği,   yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru çözümler, doğru fiyat, zamanında teslim ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanan bir anlayışa sahiptir.

  • Müşterilerimize olası en doğru seçenekleri sunmak
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
  • Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve farklı yaklaşımlar olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı kılan unsurların, inovasyon, yaratıcılık ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.
  • Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabalar, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.
  • Fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Şirketimiz Endüstriyel Tesis alanında dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Çalışmalarında iş güvenliğini birinci öncelik olarak görmektedir. Projeden devreye almaya kadar geçen tüm aşamalarda işçi sağlığını ön planda tutmaktadır.

Tüm çalışmalarımıza başlamadan önce projeleri inceleyip önleyici tedbirler aldıktan sonra işe başlayarak oluşacak kazaların önüne geçmek öncelikli amacımızdır.

Bunun için ilk işimiz personelimize ‘’ önce sağlık’’ duygusunu aşılayarak, iş güvenliği ve işçi sağlığının önemini kavramaları için gerekli tüm eğitimleri vermektir.  Sonrasında tüm personelimizden iş güvenliği ve işçi sağlığı gereklerine uymaları, çalışma alanını, mal ve mülkiyeti korumaları istenmektedir.

Tüm projelerimizde iş güvenliği ve işçi sağlığının yasal gerekliliklerini yerini getirmek taahhüdümüzdür.

Bu bağlamda tek hedefimiz SIFIR KAZA‘ dır.